TeamSpeak Client چیست؟

TeamSpeak Clientیکی دیگر از نرم افزارهای برقراری یک ارتباط اینترنتی است که داشتن یک مکالمه صوتی با کیفیت بالا را برای شما تضمین خواهد نمود. توابعی که این نرم افزار برای برقراری ارتباط صوتی از آن ها استفاده می کند بسیار قدرتمند بوده و استریم های صوتی شما را در کیفیت بالایی انتقال می دهند.
TeamSpeak Client را می توان به عنوان یک نرم افزار کامل ، حرفه ای و بسیار کاربردی برای کسانی که می خواهند به صورت دو نفره و یا حالت گروهی در بازی های اینترنتی شرکت کنند و یا کنفرانس های کاری و مشورتی برقرار کنند ، نام برد.
این نرم افزار دارای ویژگی های بسیاری است که باعث می شود شما در هنگام استفاده از نرم افزار و گفتگو با هم تیمی هایتان لذت یک گفتگوی دوستانه را تجربه کنید. گستره پشتیبانی این نرم افزار از سیستم عامل های مختلف باعث شده است که بسیاری از کاربران ، در سراسر دنیا ، بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند.
 

هدف از ارئه این سرویس در مرجع پرواز آنلاین ایران چیست؟

مرجع پرواز آنلاین ایران (ایــوا) به منظور ایجاد ارتباط بین خلبانان و مراقبین پرواز خود می بایست سرویسی با این منظور داشته باشد! با ارائه این سرویس در ایــوا می توان به اهداف آموزشی و تضمین پشتیبانی قوی از فعالیت های مختلف جامه عمل پوشانید و پاسخگوی نیازها و درخواست های خلبانان گرامی بود.
بدین منظور است که مرجع پرواز آنلاین ایران (ایــوا) با انتخاب قویترین ابزار ارتباطی ممکن که متناسب با فعالیت های خود می باشد ،
TeamSpeak Client را به خلبانان خود معرفی و از آنان دعوت می کند تا با حضور در سرور اختصاصی این مرجع که در همکاری صمیمانه با مسئولین شاخه شبکه جهانی VATSIM در ایران (VATIR) فراهم شده است ، حضور بهم رسانند.


چگونه می توان از این سرویس استفاده کرد؟

مرجع پرواز آنلاین ایران (ایــوا) با هدف تامین رفاه حال کاربران خود این سرویس را بصورت کاملا رایگان ارائه نموده است. فقط کافیست تا از طریق کلیدهای تعبیه شده در پایین صفحه ، ابتدا نرم افزار سازگار با سیستم عامل خود را دانلود کرده و سپس راهنمای کامل نصب و استفاده از نرم افزار را دانلود نمایید.